Közhasznúsági jelentés

RSS

Padlót fogni , fölkelni

Közzétéve: 2013. Szeptember 10.

"Az életben sokszor kerülhetünk vesztes helyzetbe, hogy megadjuk magunkat a sorsnak vagy újra és újra folytatjuk az élet nagy harcát az csak is rajtunk múlik!"

Dalmadi Andrea

Egyesületünk tájfutó szakosztálynak oszlopos tagja,  Dalmadi Andrea írását olvashatjátok az alábbiakban.

Rövidtávú Országos Bajnokság – Szentendre, 2013.09.07.

Közzétéve: 2013. Szeptember 9.

Csodálatos napsütésben Szentendre nem első alkalommal volt a sprint bajnokság helyszíne szombaton, de ezúttal a skanzen helyett a versenyszámra igazán alkalmas belvárosi területen futhatott a mezőny. A versenyközpont a Bükkös-patak és a 11-es főút találkozásánál volt, így két különböző jellegű terep egyaránt elérhető volt.

N125-ben Tokaji Mónika, Dalmadi Andrea, Dr. Cserjés Andrea összeállítású csapatunk N125-ben Tokaji Mónika, Dalmadi Andrea, Dr. Cserjés Andrea összeállítású csapatunk bronz érmes!

Hungária Kupa, Veszprém 2013.08.16-20.

Mintegy 1500 versenyző a Hungária Kupán, a sportág legnagyobb hazai viadalán. Az eseményre 5 kontinens, 31 országa (közte Brazília, Kanada, USA, Japán, Ausztrália, Kenya), 180 klubjának összesen 1437 versenyzője nevezett. A rendezvény változatos terepekkel várta a résztvevőket, a Magas-Bakony meredek hegyoldalaitól a katonai gyakorlóterület nyílt síkjáig terjedően, így mindenki megtalálhatta a kedvére való kihívást.

1. hely Tokaji Mónika

Országos Középtávú Egyéni és Váltó Bajnokság

Közzétéve: 2013. Június 26.

2013.06.22-23. Héreg-Bajna
KOB-VOB

csapat rajtszámunk: 12559

Igazi kánikulai hétvége várt ránk. A Középtávú OB napján, már szombat reggel elérte a 30 fok körüli hőmérsékletet. A selejtezők de. 10 órakor kezdődtek, a selejtezőkből 24 fő jut az A döntőbe, a következő 24 fő a b döntőbe, és így tovább a C, ill. D döntőkbe.

Közzétéve: 2013. Május 22.

Március 29-30-31-én került megrendezésre Balotaszállás környékén a Maccabi Kupa.

Maccabi Kupa 2013

Tavaszi Boróka Kupa Képekben

Közzétéve: 2013. Március 26.

Március 2-án és 3-án került megrendezésre a Tavaszi Boróka Kupa, évadnyitó verseny. Helyszín: Izsák. Kellemes időben, jó versenyben volt részünk, jó térképekkel.

1 nap Edit a rajtban1 nap Edit a rajtban

SIMON Lajos Emlékverseny

Közzétéve: 2012. Június 29.

XX. jubileumi

SIMON Lajos Emlékverseny (Tatai Honvéd Kupa)

Magyar Honvédség Amatőr Tájfutó Nap

VERSENYKIÍRÁS

A kiírásban a nevezési cím megtalálható, de lehet jelentkezni a kiírásban megadott határidőig Terjékiné Tóth Editnél is, aki a nevezést továbbítja.

2012.évi Nyílt Középtávú Tájfutó Bajnoksága és Megyei Diákolimpia

Közzétéve: 2012. Április 10.

Diákolimpia és középtávú bajnokság

A Tájfutó szakosztály minden természetet, túrázást, versenyzést, s nem utolsó sorban fizikai, szellemi kihívást szeretőnek ajánljuk az alábbi versenyt: