1 9 8 6 6 8 3 9 - 1 - 1 6

További információ.

2012/2013 évi megye I. női bajnokság tavaszi mérkőzés.

Közzétéve: 2013. Március 25.

Győzelemmel kezdte meg kézilabda csapatunk a 2012/2013 évi megye I. női bajnokság tavaszi mérkőzéseit!

a 2012/2013 évi megye I. női bajnokság tavaszi mérkőzés

Elkezdődött a női megyei első osztályú kézilabda bajnokság tavaszi idénye, ahol március 24-én a kunhegyesi sportcsarnokban az SZHSE csapata a Berekfürdő csapata ellen játszotta első mérkőzését. Váratlan megbetegedések miatt sajnos nem teljes kerettel állt fel a mérkőzésre a csapat, de végül ez nem látszott meg a teljesítményen.

2012/2013 évi megye I. női bajnokság tavaszi mérkőzés
            A kezdés szoros volt, sőt a 12. percben még az ellenfél vezetett két góllal. A kezdeti bizonytalanságot azonban pont az ellenfél időkérése szakította meg ekkor. Sikerült rendezni a sorokat, a védekezés sokkal hatékonyabbá vált, támadásban pedig sikerült kihasználni az adódó helyzeteket. Kapusaink a védelem segítségével nem engedték gólt lőni az ellenfelet, míg a megszerzett labdákat a csapat nagy százalékban váltotta gólra.

A félidőben már hat gólos SZHSE vezetéssel fordultak a csapatok. A második félidőben nem változott a játék képe, a védekezés továbbra is jól működött, támadásban pedig mind lerohanásból, mind felállt fal elleni játékból sok gólt szerzett a csapat. A folyamatos cseréknek köszönhetően a játékosok végig frissen mozogtak, gyorsabbak és pontosabbak voltak ellenfelüknél, illetve a kispadról beszállók is gólokkal hálálták meg a bizalmat.

A végeredmény 32-19 lett az SZHSE javára, a győzelem ilyen különbséggel is teljesen megérdemelt, hiszen a csapat minden játékosa a maximumot hozta ki magából.

A következő forduló mérkőzései április 14-én lesznek Karcagon 12:00-kor Tiszaföldvár VSE, illetve 15:00-kor Martfű VSE ellen fog játszani csapatunk.

Mindenkit várunk, aki szereti a kézilabdát, vagy csak szurkolni szeretne!