1 9 8 6 6 8 3 9 - 1 - 1 6

További információ.

Negyedik helyezés az I. Damasztor kupán!

Közzétéve: 2013. Február 13.

Kézilabda szakosztályunk csapata 2013. február 09-én részt vett az első alkalommal megszervezésre kerülő „Damasztor kupán”, Budapesten.

A sportverseny célja az volt, hogy aktív pihen, szórakozás mellett népszerűsítse a kézilabdát, illetve elsősorban a megyei szintű kézilabda csapatok részére versenylehetőség biztosítson a felkészülési időszakban.

A versenyen hat csapat vett részt, két csoportban, a csoporton belüli körmérkőzésekkel. A két csoport első helyezettjei 1-2. helyért, a két második helyezettek pedig a 3-4. helyért játszottak.

Damasztor kupa

„A” csoport „B” csoport

A1 – Gödöllő B1 – Szolnoki Honvéd SE

A2 – Kalocsa B2 – FSZSE III.

A3 – Seregélyes B3 - Tempo

11.20 – 12.05 Szolnoki Honvéd SE – FSZSE III.

Izgalmasan kezdődő első félidei döntetlen állás után sajnos a Budapest Női I. osztályú csapattól vereséget szenvedtünk.

14.50 – 15.35 Szolnoki Honvéd SE – Tempo KSE

Nagy gól különbséggel sikerült legyőznünk a tornát szervező Budapest Női I/B. osztályú csapatot. Ezzel a győzelemmel a csoport második helyén végeztünk.

15.45 – 16.20 III.-IV. helyezésért: Seregélyes - Szolnoki Honvéd SE

Sajnos a Tempo KSE-vel játszott mérkőzés nagyon kivette kis csapatunkból az erőt. Így sajnos a harmadik helyet nem sikerült megszereznünk, a Fehér megyei női bajnokság 2. helyén álló csapattól sajnos vereséget szenvedtünk.

Összességében a kupa elérte a célját. Nagyon szép eredmény volt, hogy a 4. helyen végeztünk, mivel több csapattagunk betegség, illetve munka miatt nem tudott eljönni a tornára. Mindenki nagyon jól érezte magát.

Csapatunk továbbra is folytatja a tavaszi fordulókra a felkészülést, mely előre láthatólag március 24-én kezdődik el. (A tavaszi fordulók időpontjairól, illetve pontos helyükről folyamatosan tájékoztatjuk a kézilabdát kedvelő és szurkolni szeretőket az SZHSE honlapján.)