Megjött a Martfű-i torna kiírása

Közzétéve: 2010. Február 22. | Frissítve: 2010. Február 22.
Emlékeztető a legutóbbi tornára.Itt kell folytatni

V. Martfűi Téli Teremlabdarúgó Vándorkupára

Mint azt korábban már egyeztettük a Martfűi Labdarúgó SE 2010. február 27.-én, szombaton 08,00 órai kezdettel rendezi a V. Martfüi Téli Teremtorna Vándorkupa rendezvénysorozatának női felnőtt mérkőzéseit.

A meghívott csapatok két hármas csoportban, előbb eldöntik a csoporton belüli helyezéseket, majd az elsők a másodikkal „keresztbe játszanak” és végül a csoport harmadikok az V-VI.helyért, a keresztbejátszás vesztesei a III-IV.helyért, a keresztjáték győztesei az I-II helyért játszanak. A csoportmérkőzéseken azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, a gólarány, a több lőtt gól, majd sorsolás dönt a végső sorrendről. A mérkőzések játékideje 1x20 perc. A játéktér 20x40-es, kézilabda méretű kapuval, 5-ös labdával, a labdarúgás általános szabályai szerint.

Minden csapat 10 játékost nevezhet, a mérkőzéseket 5+1fő játssza.

Nevezési díj 6000 Ft. a helyszínen fizetendő !

A vándorkupát a nyertes csapat egy évig őrzi, a következő kiírásra köteles visszahozni!

A helyezett csapatok oklevél, az 1-3 érem díjazásban részesülnek, valamint a legjobb kapus, góllövő és a legtechnikásabb játékos különdíjat kap.

A mérkőzéseket a József Attila Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium Mártírok úti tornatermében rendezzük, melyre nagy szeretettel várunk benneteket. A tornán mindenki saját felelősségére vesz részt. Az öltözőben hagyott tárgyakért felelősséget nem vállalunk.

A torna ideje alatt a csarnokban Büfé üzemel!